Over Green Accountants

Onze mensen

Onze mensen maken het verschil: kennis, ervaring en een persoonlijke benadering. Een team van professionals met hart voor de klant staat voor je klaar. Wil je weten waar wij jou als ondernemer mee kunnen helpen? Neem gerust contact op met één van onze medewerkers.

Carina Doesburg
Carina Doesburg Green Accountants

Office Manager
050 820 06 77
carina.doesburg@greenaccountants.nl

Erwin Sikkes
Erwin Sikkes Green Accountants

Accountmanager Accountancy
06 51 23 45 42
erwin.sikkes@greenaccountants.nl

Harmen van der Laan
Harmen van der Laan Green Accountants

Accountant
06 53 40 56 92
harmen.van.der.laan@greenaccountants.nl

Janneke Folkersma
Janneke Folkersma Green Accountants

Medewerker Salarisadministratie
06 55 01 74 32
janneke.folkersma@greenaccountants.nl

Miranda Busscher
Miranda Busschera Green Accountants

Salarisadviseur
06 51 23 41 14
miranda.busscher@greenaccountants.nl

Rudolf Ophof
Rudolf Ophof Green Accountants

Accountant - Belastingadviseur
06 51 11 75 30
rudolf.ophof@greenaccountants.nl

Sandra Heinkens
Sandra Heinkens Green Accountants

Accountant
06 51 23 37 56
sandra.heinkens@greenaccountants.nl

Nieuws / Actueel
 

Dinsdag 17 april De voorbereiding op de AVG

Niemand komt meer onder de AVG uit. De nieuwe wet, de Algemene Verordening Gegevensbescherming (AVG) is vanaf 25 mei van toepassing. De inhoud op zich is niet helemaal nieuw, het is een aanvulling op de Wet Bescherming Persoonsgegevens (WBP) en de meldplicht datalekken, en het bevat een aanscherping en meer gedetailleerde regelgeving. Vrijwel elke organisatie heeft er mee te maken. Bijvoorbeeld verwerking personeelsgegevens, registratie in een klantendatabase enz. 

Lees meer »
Dinsdag 27 maart Handboek Ondernemen 2018

Voor iedereen die in Nederland een onderneming wil starten of al een onderneming heeft en daarbij zelf de administratie doet, is het Handboek Ondernemen 2018 een handig naslagwerk.

Lees meer »

Onze radiocommercial op BNR