Over Green Accountants

Onze mensen

Onze mensen maken het verschil: kennis, ervaring en een persoonlijke benadering. Een team van professionals met hart voor de klant staat voor je klaar. Wil je weten waar wij jou als ondernemer mee kunnen helpen? Neem gerust contact op met één van onze medewerkers.

Carina Doesburg
Carina Doesburg Green Accountants

Office Manager
050 820 06 77
carina.doesburg@greenaccountants.nl

Erwin Sikkes
Erwin Sikkes Green Accountants

Accountmanager Accountancy
06 51 23 45 42
erwin.sikkes@greenaccountants.nl

Harmen van der Laan
Harmen van der Laan Green Accountants

Accountant
06 53 40 56 92
harmen.van.der.laan@greenaccountants.nl

Janneke Folkersma
Janneke Folkersma Green Accountants

Medewerker Salarisadministratie
06 55 01 74 32
janneke.folkersma@greenaccountants.nl

Miranda Busscher
Miranda Busschera Green Accountants

Salarisadviseur
06 51 23 41 14
miranda.busscher@greenaccountants.nl

Rudolf Ophof
Rudolf Ophof Green Accountants

Accountant - Belastingadviseur
06 51 11 75 30
rudolf.ophof@greenaccountants.nl

Sandra Heinkens
Sandra Heinkens Green Accountants

Accountant
06 51 23 37 56
sandra.heinkens@greenaccountants.nl

Nieuws / Actueel
 

Donderdag 15 november Eindejaarstips 2018

De Nederlandse Beroepsorganisatie Accountants (NBA) heeft ook dit jaar weer een overzicht met fiscale eindejaarstips opgesteld. 

Lees meer »
Dinsdag 6 november Termijn insturen informatieformulier Afkoop of omzetting Pensioen Eigen Beheer verlengd

Bij afkoop of omzetting van pensioenrechten hebben directeur-grootaandeelhouders voortaan een jaar de tijd om het informatieformulier in te sturen. Dit staat in het besluit dat op 31 oktober 2018 is gepubliceerd in de Staatscourant. Het besluit maakt het ook mogelijk om (ex-)partners het informatieformulier alsnog te laten ondertekenen.

Lees meer »

Onze radiocommercial op BNR