Over Green Accountants

Onze mensen

Onze mensen maken het verschil: kennis, ervaring en een persoonlijke benadering. Een team van professionals met hart voor de klant staat voor je klaar. Wil je weten waar wij jou als ondernemer mee kunnen helpen? Neem gerust contact op met één van onze medewerkers.

Carina Doesburg
Carina Doesburg Green Accountants

Office Manager
050 820 06 77
carina.doesburg@greenaccountants.nl

Erwin Sikkes
Erwin Sikkes Green Accountants

Accountmanager Accountancy
06 51 23 45 42
erwin.sikkes@greenaccountants.nl

Harmen van der Laan
Harmen van der Laan Green Accountants

Accountant
06 53 40 56 92
harmen.van.der.laan@greenaccountants.nl

Janneke Folkersma
Janneke Folkersma Green Accountants

Medewerker Salarisadministratie
06 55 01 74 32
janneke.folkersma@greenaccountants.nl

Miranda Busscher
Miranda Busschera Green Accountants

Salarisadviseur
06 51 23 41 14
miranda.busscher@greenaccountants.nl

Rudolf Ophof
Rudolf Ophof Green Accountants

Accountant - Belastingadviseur
06 51 11 75 30
rudolf.ophof@greenaccountants.nl

Sandra Heinkens
Sandra Heinkens Green Accountants

Accountant
06 51 23 37 56
sandra.heinkens@greenaccountants.nl

Nieuws / Actueel
 

Donderdag 22 februari WBSO ontvangen in 2017? Geef dan voor 31 maart je realisatie door

Als je in 2017 WBSO hebt ontvangen, dien je voor 31 maart 2018 de gerealiseerde S&O-uren en eventuele kosten en uitgaven voor uw S&O-project door te geven aan de RVO.

Lees meer »
Donderdag 8 februari Recht op loonkostenvoordeel? LET OP: per 1 januari 2018 belangrijke wijziging

Vanaf 1 januari 2018 heeft er een belangrijke wijziging plaatsgevonden in de loonkostensubsidies voor werknemers. De belangrijkste wijziging is dat de werkgever na indiensttreding van de werknemer, nog maar 3 maanden de tijd heeft om loonkostenvoordeel aan te vragen. Wordt deze niet op tijd aangevraagd,  ontvangt de werkgever in zijn geheel geen loonkostenvoordeel.

Lees meer »

Onze radiocommercial op BNR